Angielski dla dzieci

‼ NAUKA JĘZYKA PRZEZ ZABAWĘ ‼

Zdobywanie wiedzy oraz nauka języków obcych wcale nie musi kojarzyć się jedynie ze szkołą i podręcznikami.
Wystarczy proste połączenie nauki i zabawy, aby Twoje dziecko chętnie zdobywało nową wiedzę i pogłębiało zainteresowania.
Nowe innowacyjne metody nauczania połączone ze świetną zabawą.
Gimnastyka dla ciała i umysłu, rewelacyjna atmosfera, dużo śmiechu.
Wszystko to znajdziecie tylko u nas w kameralnych ok.8 osobowych grupach.

Angielski dla dzieci

  • BEZ szkolnych ławek
  • BEZ książek
  • BEZ kartkówek i sprawdzianów
  • BEZ nudnych wykładów
  • BEZstresowo

Sprawdź wolne miejsca. Zadzwoń: +48732978729 – Łukasz
Miejsce prowadzenia zajęć: Swarzędz, Polna 21, Szkoła Podstawowa nr 2

Fun AcademyPolub nas na facebooku i bądź na bieżąco !!

Zadowolenie twojego dziecka jest dla nas najważniejsze
Oferta kierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 13/14 lat

Jak powinna wyglądać nauka języka wśród dzieci?
W naszej FUN Academy dążymy to tego, by jak najdłużej dzieci kojarzyły naukę z dobrą zabawą, z czymś przyjemnym, na co się czeka oraz by podchodziły do niej z typową dla dzieci radosną ekscytacją towarzyszącą odkrywaniu czegoś nowego. Przecież jednym z głównych zarzutów stawianych obecnie skostniałemu systemowi edukacji jest zabijanie w uczniach naturalnej ciekawości i kreatywności, czyli cech, które wydobywa nauka poprzez zabawę.

Aktywne zajęcia w terenie?!
Tak, tylko u nas aktywna nauka języka połączona z poznawaniem ciekawych miejsc.
Super zajęcia przeprowadzane w nowych ciekawych miejscach oraz na świeżym powietrzu.
FUN Academy odchodzi od encyklopedycznego modelu zdobywania wiedzy na rzecz zaktywizowania uczniów do twórczych działań i kreatywności. Na kryzys dotychczasowych metod stosowanych w edukacji złożyły się czynniki – społeczne i psychologiczne. Dotąd stosowane tradycyjne metody nauczania opierały się na nauczycielu, jako wyłącznym źródle wiedzy, ewentualnie na pracy zespołowej. Najczęściej były to: wykład informacyjny, opis, opowiadanie, prelekcja i pogadanka. Aktualnie zmienia się rola nauczyciela w procesie nauczania. Z pozycji wykładowcy staje się organizatorem i koordynatorem pracy uczniów, aktywizując ich do działań twórczych. W tym procesie tradycyjne metody już nie wystarczą. Nauczyciele zadają sobie pytanie: jak uczyć, aby uczniowie przyswoili określone informacje i potrafili odnieść je do swoich doświadczeń?

Przygotowanie młodego człowieka do życia w społeczeństwie, zalewanego potokiem informacji i konsumpcji, jest trudnym zadaniem i wymaga aktywnej postawy. Najistotniejsza w procesie nauczania, decydująca o sukcesie stosowanych metod, jest skuteczna komunikacja pomiędzy uczniem a lektorem.

Aktywne (aktywizujące) metody nauczania są technikami pracy grupowej, które szczególnie pobudzają aktywność uczniów. Ułatwiają one proces uczenia się, czyniąc naukę bardziej urozmaiconą, a przez to przyjemniejszą i łatwiejszą; ożywiają atmosferę w grupie, często dając niespodziewane efekty w pracy z uczniami słabszymi. Uczniowie przyzwyczajeni do zdobywania wiedzy i umiejętności metodami aktywnymi są bardziej samodzielni, bardziej krytyczni, łatwiej formułują sądy i opinie, chętniej i odważniej biorą udział w publicznych wystąpieniach. Większość z tych technik wymaga od lektora specjalnego przygotowania, ale z pewnością rezultaty są tego warte.

Sprawdź wolne miejsca. Zadzwoń: +48732978729 – Łukasz
Miejsce prowadzenia zajęć: Swarzędz, Polna 21, Szkoła Podstawowa nr 2

Fun AcademyPolub nas na facebooku i bądź na bieżąco !!